• autor: junior77, 2014-07-15 09:04

Spadki z Klasy A gr. I i gr. II i awanse z Klasy B gr. I

Wydział Gier ZOZPN informuje, że zgodnie z zasadami spadków i awansów Klasę A gr. I opuszcza KP LZS Albatros Biszcza (12 msc.  oraz Klasę A Gr. II GKS Perła Telatyn (12 msc).

w rozwinięciu więcej-->

Wydział Gier ZOZPN działając na podstawie § 5 i § 8 Regulaminu Wydziału Gier ZOZPN, Zasadach Spadków i Awansów Zasad Rozgrywek Mistrzowskich na Terenie Województwa Lubelskiego oraz na podstawie  § 2 ust. 8 (drużyna rezerwowa nie może awansować do ligi lub klasy w której uczestniczy w rozgrywkach I zespół klubu) Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku  Zarządu PZPN Przepisy w Sprawie Organizacji Rozgrywek z późn. zmianami postanawia:

Awans z Klasy B gr. I  do Klasy A uzyskała drużyna KS "Alwa" Brody Małe. Drużyna KS Rakovia Relax II Księżpol nie uzyskała awansu do klasy A z klasy B z uwagi na to, że wspomniana wyżej Uchwała zabrania awansu drużynom rezerw do tej klasy lub ligi, w której wystepuje I zespół danego klubu (I zespół KS Rakovia Relax Księżpol występuję w Klasie A). Natomiast GLKS Omega II Stary Zamość ze względów organizacynych zrezygnowała z awansu do Klasy A.

W związku z powyższym o jedno wolne miejsce w Klasie A zagrają baraż (mecz i rewanż) zespoły, które zajęły przedostatnie (11 msce) miejsca w swoich klasach: LKS Olimpiakos Tarnogród z Klasy A gr. I oraz GLKS Graf Chodywańce z Klasy A gr. II.

W wyniku losowania:

I mecz barażowy: LKS Olimpiakos Tarnogród-GLKS Graf Chodywańce w Tarnogrodzie.

II mecz barażowy: GLKS Graf Chodywańce-LKS Olimpiakos Tarnogród w Jarczowie.

Bramki na wyjeździe liczone są podwójnie, w przypadku dalszego remisu po meczu rewanżowym dogrywka 2x15 minut, ewentualnie seria rzutów karnych po 5.

Terminy meczów barażowych zostaną ustalone po rozegraniu meczu przez Olimpiakos Tarnogród w Pucharze Starostów (16.07.2014 r).